Hakkımızda

Misyonumuz, her yaştan insanı harekete geçirmek, motive etmek ve yaratıcılığı ortaya çıkarmak.

CatchPad® harekete geçmenin, gelişmenin ve keyif almanın en güçlü yoludur. Geleneksel etkinlikler ve ekipmanların aksine, CatchPad®, teknolojinin etkin olduğu ve antrenmanları sizin için en etkili ve eğlenceli olacak şekilde sürekli olarak güncelleyen gelişmiş bir platformdur.

CatchPad®, eğlence ve harakete dayalı olarak interaktif bir şekilde fiziksel ve zihinsel gelişimi merkeze alarak geliştirilmiştir. Duyusal işleme, algılama, konsantrasyon, refleks, hız, çeviklik, dayanıklılık, denge, koordinasyon, kaba ve ince motor gelişimi faydalarıyla genel sağlığı iyileştirmeye kendini adamıştır. Şirketimiz, her yaş için etkileşimli ve dinamik bir ortam sağlarken, beyin ve vücut arasındaki ilişkiyi iyileştirmek, insan performansının özelliklerini geliştirmek için çözümler üretmeye kendini adamıştır.

CatchPad®, bağlantıya sahip Pad’ler ve kullanıcıların etkinliklerini yönlendiren ışık ve ses ile çoklu duyusal uyarımlar sunan, herkes için Yeni Nesil Aktivite Platformudur. Pad’ler, egzersizlere kusursuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ekibimiz, kullanıcı deneyimini merkeze alarak tasarlanmış, kullanımı kolay, eğlenceli ve bilime dayalı yenilikçi ürün ve içerikler geliştirmeye keyifle devam ediyor. CatchPad her yaştan ve seviyeden kullanıcıya hitab eder. Birinci sınıf eğitmenlerimiz spor, fitness, anaokulu, ilköğretim, eğlence, fizik tedavi ve rehabilitasyon alanlarında etkinlikler oluşturur.

Temel ürünümüz olan CatchPad®, performansın ölçülme şeklini değiştirme çabalarımızla egzersize başka bir boyut ekleyerek aktivitede bir devrim yaratmaya devam edeceğiz.


Siz de harekete geçin ve CatchPad'e güvenen yüzlerce üyeye katılın!