Gizlilik Politikası

CatchPad Spor, Eğitim ve Eğlence Teknolojileri A.Ş. ve dünya çapındaki iştirakleri ("CatchPad", "biz", "bizim" veya "biz"), işlediğimiz kişisel verilerin güvenli olduğundan ve doğru kullanıldığından ve veri uygulamalarımızın potansiyel müşterilerimize doğru bir şekilde iletildiğinden emin olmak için büyük çaba sarf eder. , ve kullanıcılar (topluca "siz" veya "sizin").

Bu Gizlilik Politikası (“Politika”), aşağıdaki kişisel veri türlerini nasıl topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve ifşa ettiğimizi açıklamaktadır:

 

Web sitelerimizi (https://catchpad.com.tr/ ve konumlarına bağlı olarak alt alan adları gibi), bloglarımızı veya diğer benzerlerini ziyaret eden, alışveriş yapan veya bunlarla etkileşimde bulunan web sitemizin ziyaretçileri, olası iştirakleri ve bayileri veya distribütörleri ile ilgili olası veriler kontrolümüz altındaki forumlar, çevrimiçi reklamlar ve içerikler, anketler, e-postalar veya diğer iletişimler (topluca “Siteler”) veya düzenlediğimiz veya katıldığımız etkinliklere veya web seminerlerine (topluca - “Beklentiler”) katılın.

Gelişmiş eğitim platformu, özellikleri ve araçları ("Platform" ve Sitelerle birlikte - "Hizmetler") CatchPad'e kaydolan bireylere ("Kullanıcılar") ilişkin kullanıcı verileri.

İlerlemeleri Hizmetler aracılığıyla izlenebilecek olan Kullanıcılarımızın ("Oyuncular") kullanıcılarıyla ilgili oyuncu verileri.

 

Bu Gizlilik Politikası özellikle aşağıdakilerle ilgili uygulamalarımızı açıklamaktadır:

1. Veri Toplama

2. Veri Kullanımları

3. Veri Konumu

4. Veri Saklama

5. Veri Güvenliği

6. Çerezler ve İzleme Teknolojileri

7. İletişim

8. Veri Sahibi Hakları

9. Roller ve Sorumluluklar

10. Ek Bilgiler ve İletişim Detayları

 

Lütfen bu Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyun ve tamamen anladığınızdan ve kabul ettiğinizden emin olun. Yasal olarak bize herhangi bir kişisel veri sağlamanız gerekmemektedir ve bunu kendi özgür iradenizle yapabilirsiniz (veya yapmaktan kaçınabilirsiniz). Bize kişisel verilerinizi sağlamak veya bizim veya Hizmet Sağlayıcılarımızdan herhangi biri tarafından işlenmesini istemiyorsanız, lütfen bizimle herhangi bir etkileşimden veya Hizmetlerimizin herhangi bir şekilde kullanılmasından kaçının. Kişisel verileri Platform tarafından Kullanıcılarımızdan herhangi biri adına işlenen bir Oyuncuysanız, Hizmetlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya Hizmetlerin herhangi bir kişisel veriyi işlemesini istemiyorsanız, söz konusu Kullanıcı ile doğrudan iletişime geçmenizi öneririz. seninle ilgili.

 

1. Veri Toplama

Beklentilerimiz ve Kullanıcılarımızla ilgili olarak işlediğimiz veriler, genellikle, bizimle veya Hizmetlerimizle etkileşiminiz yoluyla, doğrudan sizden otomatik yollarla toplanır ve oluşturulur; Kullanıcılarımızdan; veya üçüncü taraf hizmetler, sosyal medya, analiz araçları, düzenlediğimiz veya katıldığımız etkinlikler ve diğer iş girişimleri aracılığıyla.

Bu tür veriler şunları içerebilir:

● İletişim bilgileri: potansiyel katılımımızla ilgili tüm ihtiyaçlar, tercihler, nitelikler ve öngörülerin yanı sıra iletişim bilgileri ve ilgi alanları;

● Doğrudan etkileşimler ve iletişimler: sohbetler, anketler, aramalar ve video kayıtları, dökümler, yönetilen kişiler dahil olmak üzere diğer Kullanıcılarla veya bizimle (örneğin, kullanıcı etkinleştirme, destek ve eğitim amaçlı) mesajlar, yorumlar, gönderiler, incelemeler, geri bildirim ve yazışmalar , ve bunların analizleri ve Hizmetler aracılığıyla sağlamayı veya yüklemeyi seçtiğiniz diğer veriler;

● Hesap bilgileri: e-posta adresi, ad, takma ad, doğum tarihi, cinsiyet, meslek ve ilgi alanları ve profil fotoğrafı, kilo, boy gibi ek isteğe bağlı bilgiler ve ayrıca kimlik doğrulama ve erişim kontrolü için kullanılan karma parola veya diğer bilgiler . Bu ayrıntıları “Profilim” 🡪 “Profili Düzenle” veya “Kullanıcıyı Sil” altında düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Bunu yaparak, bize adınızı, profil resminizi, arkadaş listenizi, dil tercihlerinizi, demografik verilerinizi, konumunuzu, hesap kimlik numaranızı/tokeninizi ve e-posta adresinizi de içerebilecek böyle bir hesapla bağlantılı bilgileri sağlarsınız. Lütfen, CatchPad'in herhangi bir üçüncü tarafın sizin hakkınızda topladığı kişisel verileri nasıl kullandığı veya ifşa ettiği üzerinde kontrolü olmadığını unutmayın.

● Analitik bilgiler: tepki süreleri, puan geçmişi, iyileştirme eğilimleri, seçilen egzersizler, bağlı pedler, kişiselleştirilmiş egzersizler, kaydedilen ve favori etkinlikler, diğer Kullanıcılar ile kıyaslama ve karşılaştırma;

● Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik: özelleştirilmiş egzersiz planları, egzersiz videoları, fotoğraflar vb. gibi Hizmetlere yüklemeyi seçtiğiniz bilgiler.

● Hizmet kullanım bilgileri: bağlantı, teknik ve toplu kullanım verileri, kullanıcı aracısı, IP adresleri, cihaz verileri (tür, işletim sistemi, cihaz kimliği, tarayıcı sürümü, kullanılan yerel ayar ve dil ayarları gibi), Bluetooth, Coğrafi Konum, ped kimliği, erişim süreleri ve tarihler günlükleri, iletişim ve performans günlükleri, oturum kayıtları, sorunlar ve hatalar ve cihazınıza yüklenen veya kullanılan çerezler ve pikseller.

Oyuncu bilgileri: Hizmetlerimizin sağlanması sırasında Kullanıcı, ilerlemelerini takip etmek için Platforma bir Oyuncu eklemeyi seçebilir. Bu durumda, Oyuncunun adı ve soyadının yanı sıra performans ve ilerleme bilgileri (ör. kondisyon düzeyi, güç ve hız) gibi belirli ek verileri işleyeceğiz. Kullanıcılarımız, aşağıda Bölüm 9'da daha ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Oyuncularına bu tür işlemlere ilişkin yeterli bildirimi ve geçerli yasalara uymak için gerekli diğer bilgileri sağlamaktan sorumludur.

 

2. Veri Kullanımları

CatchPad, Bölüm 1'de açıklanan kişisel verileri, Hizmetlerimizin yerine getirilmesi için gerekli olduğu şekilde işler; yasal ve sözleşmeden doğan yükümlülüklerimize uymak; ve Hizmetlerimizi sürdürme, iyileştirme ve reklam verme konusundaki meşru çıkarlarımızı desteklemek. Bunlar, Hizmetlerimizin nasıl kullanıldığını ve Hizmetlerimizin, kampanyalarımızın ve diğer faaliyetlerimizin nasıl performans gösterdiğini anlamak; kaynaklarımızı ve çabalarımızı daha verimli bir şekilde ayırmamıza yardımcı olan içgörüler kazanmak; Hizmetlerimizi pazarlamak, reklamını yapmak ve satmak; müşteri hizmetleri ve teknik destek sağlamak; ve Hizmetlerimizi, kendimizi ve ilişki kurduğumuz kuruluşları ve bireyleri korumak ve güvence altına almak.

CatchPad dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösterecek. Bu nedenle, Hizmetleri, kişisel verilerin bu Politikada açıklanan şekillerde (genel olarak veya Özellikle Hizmetler tarafından veya Hizmetler aracılığıyla işlenmesini beklediğiniz veya tercih ettiğiniz kişisel veri türleriyle ilgili olarak), Kullanım Koşullarımızı ve bu Gizlilik Politikasını kabul etmeniz, kişisel verilerinizin aşağıdaki amaçlarla işlenmesine rızanız olarak kabul edilecektir. burada ayrıntılı olarak açıklanan tüm amaçlar. Bu izni iptal etmek isterseniz, lütfen info@catchpad.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

Verilerinizi özellikle aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

 

● Hizmetlerimizi kolaylaştırmak, işletmek ve sağlamak;

● kimliğinizi doğrulamak ve Hizmetlerimize erişmenize ve bunları kullanmanıza izin vermek için;

● size müşteri hizmetleri, yardım ve teknik destek hizmetleri sağlamak için;

● Hizmetleri daha da geliştirmek, özelleştirmek ve iyileştirmek ve ortak veya kişisel tercihlere, deneyimlere ve zorluklara dayalı olarak kullanıcı deneyiminizi iyileştirmek;

● pazarlama ve reklam kampanyalarımızı, reklam yönetimi ve satış operasyonlarımızı kolaylaştırmak ve optimize etmek ve ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz için reklamları daha etkin bir şekilde yönetmek ve sunmak için;

● aşağıdaki Bölüm 7 uyarınca hizmetle ilgili genel veya kişiselleştirilmiş mesajlarla veya promosyon mesajlarıyla sizinle iletişim kurmak ve belirli etkinlik ve promosyonları kolaylaştırmak, sponsor olmak ve teklif etmek;

● dolandırıcılık, hata veya herhangi bir yasa dışı veya yasaklanmış faaliyet risklerini önleme ve azaltma amaçları da dahil olmak üzere veri güvenliği önlemlerimizi desteklemek ve geliştirmek;

● bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve iyileştirmek için veya başka herhangi bir amaç için kullanabileceği toplu istatistiksel veriler, kişisel olmayan verilerden veya anonimleştirilmiş veya takma adlı veriler (kişisel olmayan veriler) oluşturmak için; ve

● yasal, düzenleyici, uyumluluk ve sözleşme yükümlülüklerimize uymak.

 

3. Veri Konumu

Yetkili Servis Sağlayıcılarımız ve biz, kişisel verileri Google firebase'de tutar, saklar ve işleriz.

Gizlilik yasaları yargı alanları arasında değişiklik gösterebilse de, CatchPad, bağlı kuruluşları ve Hizmet Sağlayıcılarının her biri kişisel verileri bu Gizlilik Politikasına, geleneksel endüstri standartlarına ve daha azına bakılmaksızın yeterli veri koruması gerektiren bu tür uygun yasal mekanizmalara ve sözleşme koşullarına uygun olarak korumayı taahhüt eder. bu tür verilerin aktarılabileceği yargı bölgesinde geçerli olabilecek yasal gereklilikler.

 

 

4. Veri Saklama

Kişisel verilerinizi, Hizmetlerimizi ve tekliflerimizi size sağlamak ve ilişkimizi sürdürmek ve genişletmek için makul ölçüde gerekli olduğu sürece saklarız; yasal ve sözleşmeden doğan yükümlülüklerimize uymak; veya kendimizi herhangi bir olası anlaşmazlıktan korumak için (örneğin günlük tutma, kayıtlar ve defter tutma için geçerli yasaların gerektirdiği gibi ve kullanımınızı bırakmanızın ardından herhangi bir yasal sorun ortaya çıkarsa ilişkimizle ilgili kanıt ve kanıta sahip olmak için), tümü geçerli yasa ve yönetmeliklere uygun olarak.

Yürürlükteki yasaların veya sizinle yaptığımız özel sözleşmelerin gerektirdiği durumlar dışında, kişisel verilerinizi belirli bir süre boyunca tutmak zorunda olmayacağımızı ve herhangi bir nedenle ve herhangi bir zamanda güvenli bir şekilde silmek veya erişimi kısıtlamakta özgür olduğumuzu lütfen unutmayın. zaman, size haber vererek veya haber vermeden. Veri saklama politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@catchpad.com.tr adresinden bize e-posta ile ulaşın.

 

5. Veri Güvenliği

Hizmet Sağlayıcılarımız ve biz, kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak, hırsızlık, hasar, bilgi kaybı veya bilgilere yetkisiz erişim veya bilgi kullanımı risklerini en aza indirmek için sistemler, uygulamalar ve prosedürler uyguluyoruz. Ancak, gizliliğinizi ve verilerinizi korumak için çaba sarf etmemize rağmen, bizde veya herhangi bir üçüncü şahısta saklanan herhangi bir kişisel verinin mutlak korunmasını ve güvenliğini garanti edemeyiz ve etmiyoruz.

 

6. Çerezler ve İzleme Teknolojileri

CatchPad ve Hizmet Sağlayıcılarımız, performans, izleme, analitik, kişiselleştirme amaçlarıyla ve size daha iyi bir deneyim sunabilmek için çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Meşru iş amaçlarımız için bu tür bilgilerin tanımlanamayan/toplanmış özetlerini ortaklarımızla paylaşabiliriz.

Çerezler: Çerezler, bir web sitesini ziyaret ettiğinizde bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda (örneğin, Google Chrome veya Safari) tarayıcınız aracılığıyla depolanan küçük metin dosyalarıdır. Tarayıcı oturumunuzu kapattığınızda bazı tanımlama bilgileri kaldırılır - bunlar "oturum tanımlama bilgileri"dir. Bazıları daha uzun süre dayanır ve “kalıcı çerezler” olarak adlandırılır. Hizmetlerin özelliklerinin ve araçlarının kullanımını kolaylaştırmak için her iki çerez türünü de kullanırız. Bir tarayıcıdan veya mobil uygulamadan gelen HTTP başlığındaki “Do Not Track” sinyaline yanıt olarak uygulamalarımızı değiştirmesek de, çerez tercihlerinizi, kabul edip etmemeniz ve nasıl kaldıracağınız dahil olmak üzere, kendi hesabınız aracılığıyla yönetebilirsiniz. tarayıcı ayarları. Lütfen çerezleri devre dışı bırakmanın Hizmetleri kullanmanızı zorlaştırabileceğini ve hatta engelleyebileceğini unutmayın. Çerezler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki web sitelerini faydalı bulabilirsiniz: www.allaboutcookies.org

Google Analytics: Hizmetlerimizin kullanımı hakkında bilgi toplamak için Google Analytics kullanıyoruz. Google Analytics, Hizmetleri ne sıklıkta ziyaret ettiğiniz, bunu yaparken hangi sayfaları ziyaret ettiğiniz ve Hizmetlerimize gelmeden önce diğer hangi siteleri kullandıkları gibi bilgileri toplar. Google Analytics kullanımı yoluyla toplanan bilgileri kişisel olarak tanımlanabilir verilerle birleştirmeyiz. Google'ın, Hizmetlere yaptığınız ziyaretler ve Hizmetleri kullanımınız hakkında Google Analytics tarafından toplanan bilgileri kullanma ve paylaşma yeteneği, Google Analytics Hizmet Şartları ve Google Gizlilik Politikası ile sınırlandırılmıştır. Google'ın özellikle Google Analytics ile bağlantılı olarak verileri nasıl topladığı ve işlediği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Bu analitik hizmetlerinden vazgeçme seçeneğiniz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Facebook Piksel: Reklamlarımızı kişiselleştirmek ve tarama davranışınıza göre sosyal medyanızda size reklamlar sunmak için Facebook Pikselini kullanacağız. Facebook Piksel, Facebook reklamlarının etkinliğini istatistiksel ve pazar araştırması amacıyla ölçmemizi sağlamak için cihazınızda bir tanımlama bilgisi saklar. Facebook, bu bilgileri Facebook hesabınıza bağlayabilir ve ayrıca Facebook'un Veri Kullanım Politikasına uygun olarak kendi tanıtım amaçları için kullanabilir. Facebook Reklam Ayarlarınızı ziyaret ederek Facebook reklamlarının görüntülenmesini devre dışı bırakabilirsiniz ve Facebook Dışı Etkinliğinizde üçüncü tarafların Facebook ile paylaştığı bilgileri temizleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

7. İletişim

E-posta, telefon, SMS ve bildirimler yoluyla hizmet ve tanıtım iletişimi gerçekleştiriyoruz.

Hizmet İletişimleri: Hizmetlerimizle ilgili önemli bilgiler için sizinle iletişime geçebiliriz. Örneğin, Hizmetlerimizdeki değişiklikler veya güncellemeler (faturalandırma sorunları, oturum açma girişimleri veya parola sıfırlama talimatları, Hizmetlerimiz tarafından algılanan anormalliklerle ilgili uyarılar ve bildirimler, terk edilmiş alışveriş sepeti gibi) hakkında (bizim için mevcut olan herhangi bir yöntemle) size bildirimler gönderebiliriz. e-postalar, anketler vb.). Size gönderilen iletişimlerde yer alan talimatlar doğrultusunda iletişimlerinizi ve bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. Lütfen kullanımınızın ayrılmaz bir parçası olan belirli hizmet iletişimlerini almaktan vazgeçemeyeceğinizi unutmayın.

Bildirimler ve Promosyon İletişimleri: Yeni özellikler, ek teklifler, etkinlikler, web seminerleri, özel fırsatlar veya değerli bulacağınızı düşündüğümüz diğer bilgiler hakkında da sizi bilgilendirebiliriz. Bu tür bildirimleri, bize sunulan iletişim araçlarından herhangi biri (örn. SMS, telefon, cep telefonu veya e-posta), Hizmetler aracılığıyla veya diğer siteler veya platformlardaki pazarlama kampanyalarımız aracılığıyla sağlayabiliriz. Bildirim ayarlarınızı kontrol etmek için lütfen size gönderilen promosyon iletişimlerinde yer alan talimatları izleyin. Bu tür bir iletişim almak istemiyorsanız, info@catchpad.com.tr adresine bir e-posta göndererek de bize bildirebilirsiniz.

 

8. Veri Sahibi Hakları

Bireyler, kişisel verileriyle ilgili haklara sahiptir. AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) veya CCPA veya TÜRKİYE Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) dahil olmak üzere yürürlükteki herhangi bir yasa kapsamındaki gizlilik haklarınızı kullanmak istiyorsanız, bunlara erişim, düzeltme veya silme talep etme hakkı gibi. CatchPad ile tutulan kişisel verileriniz, bu tür kişisel verilerin işlenmesini kısıtlama veya bunlara itiraz etme veya bu tür kişisel verileri taşıma hakkınız - lütfen bize e-posta ile ulaşın: info@catchpad.com.tr Ayrıca bilgilerinizi düzenleyebilir veya silebilirsiniz. “Profilim” 🡪 “Profili Düzenle” veya “Kullanıcıyı Sil” altında.

CatchPad ile saklanan kişisel verilerinizi silmenin Hizmetlerimizi kullanımınızı olumsuz etkileyeceğini lütfen unutmayın. Kullanıcılarımız adına Hizmetler tarafından ilerleme bilgileri izlenen bir Oyuncuysanız, talebinizin söz konusu ilgili Kullanıcıya yönlendirilmesi gerektiğini unutmayın. Ayrıca, bize böyle bir talep yöneltilecekse, bu talebi ilgili Kullanıcı ile paylaşacağımızı da lütfen unutmayın.

Lütfen bu hakların mutlak olmadığını unutmayın. Yürürlükteki yasaların veya düzenleyici gerekliliklerin, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin bir kısmını veya tamamını sağlamayı reddetmemize izin verdiği veya bunu gerektirdiği durumlar vardır. Talebinizi karşılayamamamız durumunda, yasal veya düzenleyici kısıtlamalara tabi olarak, bunun nedenlerini size bildireceğiz.

Ayrıca, talebinizi doğrulamak ve işleme koymak için belirli kişisel veriler de dahil olmak üzere ek bilgilere ihtiyaç duyabileceğimizi lütfen unutmayın. Bu tür ek bilgiler daha sonra, yukarıdaki Bölüm 4 uyarınca yasal amaçlarla (örneğin, talebi gönderen kişinin kimliğinin kanıtı olarak) tarafımızca saklanabilir. Size sunacağımız verilerden, başkalarıyla ilgili herhangi bir kişisel veriden çıkarabiliriz.

 

9. Roller ve Sorumluluklar

Kontrolörler olarak Kullanıcılarımız, kişisel verileri işlenebilecek olan Oyuncularına yeterli bildirimde bulunmakla sorumludur - Kişisel verilerinin Hizmetler aracılığıyla işlenmesine yeterli referans ve geçerli tüm gizlilik ve verilere uymak için gerekli diğer bilgiler dahil koruma yasaları; ve bu kişilerden bu kanunların gerektirdiği tüm onay ve rızaları almak.

 

10. Ek Bilgiler ve İletişim Detayları

Güncellemeler ve Değişiklikler: Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman Hizmetlerimizde güncellenmiş bir sürüm yayınlayarak güncelleyebilir ve değiştirebiliriz. Değiştirilen versiyon, yayımlandığı tarih itibariyle yürürlüğe girecektir. Bize sunulan iletişim araçlarından herhangi biri veya Hizmetler aracılığıyla önemli değişiklikler olduğuna inanırsak önceden bildirimde bulunacağız. Bu bildirim süresinden sonra, tüm değişiklikler sizin tarafınızdan kabul edilmiş sayılacaktır.

Dış Bağlantılar: Hizmetlerimiz diğer web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilirken, bunların gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Bu tür üçüncü tarafların web sitesi veya uygulaması için Hizmetlerimizden ayrılırken dikkatli olmanızı ve ziyaret ettiğiniz her web sitesi ve hizmetin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz. Bu Gizlilik Politikası yalnızca Hizmetlerimiz için geçerlidir.

Çocuklar: Hizmetlerimiz 16 yaşın altındaki çocukları cezbetmek için tasarlanmamıştır, çocuklardan bilerek kişisel veri toplamıyoruz ve bunu yapmak istemiyoruz. 16 yaşından küçük bir kişinin Hizmetleri kullandığını öğrenirsek, bu tür kullanımı yasaklamaya ve engellemeye çalışacağız ve söz konusu çocukla ilgili olarak bizde saklanan tüm kişisel verileri derhal silmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu tür verilere sahip olabileceğimizi düşünüyorsanız, lütfen bizimle info@catchpad.com.tr adresinden e-posta yoluyla iletişime geçin.

Yürürlük Tarihi: 2 Eylül 2022